Sohbet Kuralları

1. Sohbet kutusuna gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Yönetici ya da yetkililer başkalarının mesajlarından sorumlu tutulamazlar.
2. Ayrımcılığa neden olabilecek, özellikle de siyasi ve dini içerikli tartışmalarda bulunmak yasaktır.
3. Başkalarına ait kişisel bilgileri vermek yasaktır.
4. Site ve Sohbet kutusunun işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları bilgilendirmek yöneticilerin veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.
5. Kişi ve kurumları karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz. Aksine tutum izleyen üyelerin üyelikleri hiç bir ihtarda bulunmaksızın derhal silinecektir.
6. Başka bir üye için ahlaka ve mevzuata aykırı veya aşağılayıcı kelimeler kullanan, ya da sohbet kutusundakilerin  huzurunu kaçırmak isteyen kullanıcılar derhal forumumuzdan silinecektir.
7. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazı yazmayınız.
8. Sohbet kutusu bilgi paylaşım merkezi olduğu için gereksiz-kişisel tartışmalara-atışmalara girmek yasaktır. Sohbet kutusu bir birinize meydan okuyacak bir yer değildir.
9. Site yönetimi bu kuralları önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.
10. Üyelerin birden fazla hesap açması yasaktır. Tespit edildiği takdirde ana hesabınızı kaybetme şansınızın olduğunu unutmayınız.
11. Küfür, siyasi slogan ve pornografik içerik paylaşmak yasaktır.
12. Forum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.
13. Üyeler arasında kişisel provokasyonlar yasaktır.
14. Rumuzu kaydeden kişiler kuralları kabul etmiş sayılır.